قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی کمپ سفر

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی کمپ سفر

قوانین کلی:

تمامی اصول خرید و فروش و کلیات کار فروشگاه اینترنتی کمپ سفر مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک میباشد.

ساعت کاری فروشگاه اینترنتی کمپ سفر :

ساعت کاری و زمان پاسخگویی و پشتیبانی فروشگاه اینترنتی کمپ سفر شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹ بعد از ظهر به استثنای ایام تعطیلات رسمی میباشد اما امکان ثبت سفارش در تمامی روزهای سال در ۲۴ ساعت شبانه روز برای تمامی مشتریان عزیز وجود داد.

کد سفارش و پیگیری :

تمامی ثبت سفارشات از طریق کد سفارش که در مرحله پایانی به مشتری داده میشود قابل پیگیری بوده و یک فاکتور خرید نیز به ایمیل مشتریان ارسال میگردد.

سفارش محصولات مشابه:

دوستانی که جهت سفارش محصولاتی که در داخل سایت موجود نبوده و یا قصد سفارش محصولات مشابه را دارند میبایست پس از هماهنگی ۳۰ درصد مبلغ محصول را واریز نموده تا در زمان مشخص شده محصول مورد نظر ارسال گردد.

قوانین مرجوعیت کالا:

تمام محصولات و کالاهای ارسالی پس از تایید کامل مشتری و تست سلامت کالا در فروشگاه ، برای مشتریان ارسال میگردد ، برگشت و مرجوعیت کالا تنها در زمانی مقدور میباشد که کالا از نظر ظاهری و فیزیکی با اطلاعات داخل سایت مغایرت داشته باشد.

از آنجایی که تصاویر و عکس های محصولات جهت کمک نمودن به خرید مشتری بوده ، ممکن است در پاره ای از جرئیات تصاویر با کالای اصلی تا حدودی تفاوت هایی داشته باشد که به استناد این تفاوت ها نمیتوان اعلام مغایرت نمود و تنها اعلام مغایرت در توضیحات و اطلاعات و مشخصات فنی درج گردیده داخل سایت میباشد.

در صورتی که مغایرت بدون باز نمودن بسته بندی مشخص باشد مشتری میبایست در همان روز پس از رویت از طریق شماره تماس و یا ایمیل و یا تلگرام به فروشگاه کمپ سفر اطلاع دهد و در صورتی که مغایرت تنها با باز نمودن بسته بندی مشخص میگردد ، میباست کالا در همان جعبه اورجینال و شرایط اولیه خود قرار گیرد و هیچگونه آسیبی به جعبه اورجینال و متعلاقات کالا وارد نشده باشد.

در مورد تعویض سایز گروه پوشاک ، درخواست تعویض سایز تنها زمانی مورد قبول میباشد که کفش و یا البسه فقط تست شده و در وضعیت اولیه خود باشند و هیچگونه آثار استفاده مانند رنگ پریدگی ، کثیفی و لکه و یا بوی ادکلن و بدن وجود نداشته باشد.

روش های ارسال کالا از طرف مشتری :

مشتری میباست قبل از هرگونه ارسال کالا از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان تماس گرفته و پس از هماهنگی های لازم اعم از درخواست ارسال و روش ارسال اقدام به ارسال کالا نمایند ، قابل ذکر است در صورت عدم هماهنگی های لازم و ارسال کالا ، درخواست پیگیری نمیگردد.

هزینه ارسال کالا در صورتی که مغایرت به تایید کارشناس فروشگاه کمپ سفر برسد ( با ارائه مدرک و کد رهگیری ارسال از طرف مشتری) مبلغ ارسال برای مشتری واریز میگردد شایان به ذکر است در صورت تایید نشدن مغایرت هزینه ارسال کالا با مشتری خواهد بود.

در صورتی که مشتری ساکن شهر تهران باشد جهت تحویل کالا توسط پیک میبایست با فروشگاه کمپ سفر هماهنگی های لازم انجام گردد.

راه های ارتباطی با فروشگاه اینترنتی کمپ سفر:

کاربران عزیز میتوانند تمامی نظرات و دیدگاه ها و سوالات خود را در مورد هر محصول در قسمت نظرات کاربران محصول مورد نظر بیان نموده و در کوتاهترین زمان به نظرات و سوالات پاسخ داده خواهد شد ، درصورت وجود هرگونه سوال متفرقه و انتقاد و پیشنهاد نیز میتوانید از طریق صفحه تماس با فروشگاه اینترنتی کمپ سفر   و یا ایمیل info@campsafar.com با فروشگاه اینترنتی کمپ سفر در ارتباط باشید.

روش های ارسال کالا

روش های پرداخت

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.